Szkoła Podstawowa w Naramicach

O nas w mediach

W tym miejscu umieszczamy artykuły i notatki prasowe, dotyczące działalności uczniów

naszej szkoły, a także linki do filmików z ich udziałem

• ARTYKUŁY PRASOWE

Redaktorzy gazety "Kulisy Powiatu"

napisali artykuł o prowadzonych

w naszej szkole

warsztatach dziennikarskich z ich udziałem.

O tym, jak wyglądało spotkanie z policyjnem ekspertem na temat cyberprzemocy można przeczytać w "Kulisach Powiatu", nr 10(296), 6 marca 2012r.

O tym, jak przebiegało Święto rodziny w dniu 3 czerwca 2012r. na sali OSP w Naramicach piszą "Kulisy Powiatu", nr 23(309), z 12 czerwca 2012r.
O tym, jak ma zmienić się wygląd naszej szkoły przeczytać można w"Kulisach Powiatu" nr 44(282) z dnia  22 listopada 2011r.

W dniu 22 stycznia 2012r. w sali OSP w Zabłociu zgromadziło się kilkaset osób na "Koncercie kolęd" przygotowanym przez proboszcza tutejszej parafii- ks. A. Szwedzika.

Tak o tym wydarzeniu donoszą "Kulisy Powiatu", nr 4(290), 24 stycznia 2012r.

O finiszu naszego projektu "Biblioteka- miejsce bezpiecznego Internetu" można przeczytać w "Kulisach Powiatu", nr 14(300), 3 kwietnia 2012r.

Pod taki tytułem ukazał sie w "Kulisach Powiatu" nr 3(289), 17 stycznia 2012r. artykuł, mówiący o realizowanym w naszej szkole projekcie "Wszystkie kolory świata".

Na łamach "Kulis Powiatu" ukazał się artykuł na temat wieczornicy, która miała miejsce 26 listopada 2012 roku w naszej szkole.

Jeśli chcesz go przeczytać, kliknij tutaj.

W ubiegłym tygodniu(1 marca) nasi milusińscy z kl. I-III  odwiedzili wieluńską redakcję "Kulisy Powiatu". Można o tej wizycie przeczytać w "Kulisach Powiatu"

O uroczystości, jaka miała miejsce w dniu 15 stycznia 2012r. w Zabłociu,

możecie dowiedzieć  się jeszcze z prasy- "Kulisy Powiatu,nr 3(289).

Kliknij ten link.

W "Kulisach Powiatu", nr 22 z 5 czerwca 2012r. można przeczytać o autorskim spotkaniu ze znanym tłumaczem i autorem ksiażek dla dzieci i młodzieży- p. Beręsewiczem.

O przebiegu  kampanii zorganizowanej w naszej szkole  w ramach Światowego Dnia Zdrowia można przeczytać w "Kulisach Powiatu", nr 15(351) z 23 kwietnia 2013 roku lub klikając tutaj.

W gazecie "Kulisy Powiatu", nr 18(354) z dnia 14 maja 2013 roku można przeczytać o działaniach podejmowanych w naszej szkole na rzecz uczniów.

Jeśli chcecie przeczytać o spotkaniach naszych uczniów z pisarzami , kliknijcie poniższe linki.

z Wiesławem Drabikiem

z Kazimierzem Szymeczko

O ociepleniu naszej szkoły i nowej elewacji można przeczytać w "Kulisach Powiatu", nr 21(357), z 4 czerwca 2013 roku lub tutaj.
O spotkaniu z autorką książki "Dynastia Miziołków" w naszej bibliotece
O spotkaniu bibliotekarzy  z pisarką Moniką Sawicką w Wieluniu
O święcie pieczonego ziemniaka w Zabłociu
Na łamach "Kulis Powiatu" , nr 44(380) z 19 listopada 2013r. można przeczytać o akademii, jak odbyła się w kościele pod wezwaniem Św. Rocha w Naramicach.
W lokalnej gazecie "Kulisy Powiatu", nr 49(385) z 24 grudnia 2013roku ukazał się artykuł pt."Nie było miejsca dla Ciebie...", dotyczący gminnej wigilii zorganizowanej w sali OSP w Zabłociu.

O lalce naszej koleżanki Oliwki można przeczytać na łamach "Kulis Powiatu" nr 3(289), 17 stycznia 2012r.

• FILMY Z UDZIAŁEM UCZNIÓW Z NASZEJ SZKOŁY